top of page

Kurzy biopole

Naučte se  používat vlastní  energii ,
která Vám dokáže zodpovědět mnoho otázek


Základní kurz biopole
ZDARMA
 -
zaregistrujte se a dostanete přístup ke kurzu zdarma -

Ve Francii jsem se naučila pracovat se svým energetickým polem, skrz které dokážu určit, co je pro mě dobré, a co není, a to zdaleka není vše! V České republice se nic takového neučí a já jsem se rozhodla Vám dát do ruky nástroj, díky kterému se Vám otevře nový svět.

Biopole má nesmírně široké praktické využití v životě. Například vím, které potraviny mohu jíst, a které mi neudělají dobře. To samé platí s kosmetikou, léky apod. Dokáži eliminovat škodlivé vlivy z telefonu, které na mě působí, a také zjistit od mých rostlin, zda potřebují více zalévat, nebo proč nejsou zdravé. To je jen zlomek z toho, co díky biopoli můžete dělat...

Tento kurz představuje základ, který je potřeba znát pro další pokračování. Přesto se tady naučíte mnoho již velmi užitečných technik:


1. Naučíte se nahmatat biopole a rozeznat odpovědi
2. Zjistíte, jak zvětšovat biopole, které Vám zajistí větší imunitu a odolnost
3. Určíte si, co je pro Vás prospěšné a co Vám škodí (jídlo, kosmetika, léky...)
4. Naučíte se eliminovat škodlivé vlivy z přístrojů
5. Zjistíte, jak komunikovat s rostlinami a zvířaty, aby Vám řekli, co potřebují
6.....a mnoho dalšího i v bonusovém videu


V dalších kurzech budu také učit, jak využít biopole pro komunikaci se světem, který je našemu oku skrytý. Co byste řekli na to, kdybyste mohli cítit Vašeho anděla a komunikovat s ním?

Pokud se Vám kurz líbil, budu ze srdce vděčná za
dobrovolný finanční příspěvek, nebo Vás ráda uvidím v online osobní schůzce, kde vše prodiskutujeme a poradím další možnosti využití biopole.

Těším se na Vás


Vaše Markéta z Francie