top of page
okraj_stránek_vektor.png

Poznávací dovolená
Jižní Francie s Markétou
Cesta za energiemi


 

Jak ovlivnit...vektor.png

Ráda bych Vám představila svůj nový koncept poznávací dovolené v jižní Francii, kde žiji a kde již 6 let každé léto provádím české klienty pod názvem Užij si Dovolenou.

Mám to štěstí žít na místě, které je neskutečně krásné a zajímavé, ale také vibrující vysokými energiemi, které dokáží člověka harmonizovat po všech stránkách, pomáhají nalézt naše pravé já a uvědomit si naše kapacity. Proto jsem se rozhodla nově od září 2023 uskutečnit poznávací dovolenou, kde poznáte nejen autentická a nádherná místa ve Francii, ale především sami sebe. 

Co Vás čeká?
V malé skupince (max. 3 klientky) se vydáme na místa pulzující energií, která jinde nenajdete. Mystická místa, známá i absolutně neznámá, která rozluští kódy, které ve Vás dřímají, ale nevěděli jste o nich. Jsme jako zámek, který je potřeba odemknout správnou kombinací kódů. Je to začátek cesty k sebepoznání, naprostému klidu a rovnováze, plnému vědomí a světlu, které dřímá v každém z nás. Celkem zažijte sedm dní na úžasných místech a dva dny budete mít na odpočinek a vstřebání energií a toho, co jste prožily. V okolí ubytování, v pěší vzdálenosti, Vás ale čekají další zajímavé procházky.

 

Proč?
Protože všichni máme jisté schopnosti, dary a určité životní poslání. A tato poznávací dovolená vám nakonec dovolí nahlédnout do sebe, abyste to všechno zjistili. Nejen, že si odnesete s sebou vysoké energie, které Vám pomohou v každodenním životě a úžasně vám uleví, ale zjistíte, čeho všeho jste schopni a pomalinku se Vám začnou otevírat dveře, o kterých jste ani netušili...

Pro koho?
Pro ženy, které chtějí poznat jižní Francii jinak a nechat se vtáhnout do magie tohoto místa. Budeme také dost chodit a občas si vyšlápneme i kopec, takže je to také pro ty, komu nevadí být aktivní a hýbat se - některá místa v přírodě si člověk musí zasloužit a bez námahy to občas nejde. Pokud nemáte žádné zkušenosti s meditací, prací s energiemi, vůbec nevadí. Zároveň je to ale také pro ty, kteří se o tuto oblast zajímají.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program

Ne: Ranní přílet do Marseille, vyzvednutí na letišti, návštěva městečka Saintes Maries de la Mer, katedrály a centra Narbonne, Domaine de la source (překrásné místo s prodejem vzácných kamenů a křišťálových mís), odvoz do ubytování ve Francii (Saint Paul de Fenouillet)

Po - So: Navštívíme kaňon Galamus, jeskynní pustevnu ve skále, magický les se skalním labyrintem, vodopády v lese, hrad spojený s mnoha záhadami a svatým grálem, teplé prameny v řece, zažijete meditace na energeticky silných místech u řeky, napojíme se na staré stromy, které nám pomohou uzdravit část sebe, projdeme se po stopách Máří Magdalény, vylezeme na horu Bugarach, která je čakrou země, vortexem a která Vám pomůže se „probudit“ . A další místa, která Vás dovedou k tomu, abyste se vrátili domů jiní, než jací jste přijeli. Uprostřed týdne bude jeden den volný. Konkrétní zastávky a dny budu organizovat dle počasí.

 

Ne: Volno (možnost procházek po okolí, ve vinicích a dojít pěšky až do pustevy a kaňonu)

 

Po: Odvoz na letiště v Barceloně, výlet do kláštera Montserrat dle času odletu.

Co Vás čeká během výletů:

 • Budeme pracovat s biopolem (základní kurz zdarma zde)

 • Naučím Vás jak komunikovat s přírodními bytostmi a energiemi

 • Povíme si o mnoha možnostech, jak zvyšovat své vibrace a jak je zjistit

 • Budeme meditovat a pracovat na sobě

 • Zažijete pobyt na tak silných energetických místech, že ucítíte okamžitou úlevu

 • Naučím Vás jak se synchronizovat s touto energií a jak ji trvale začít cítit

 • Získáte odpovědi na důležité otázky a dostanete odpovědi, jak sami sobě pomoci 

 • Díky novým energiím a informacím se vydáte se po nové cestě transformace, kterou si budete sami řídit

Co je v ceně:

 • Ubytování na 8 nocí ve vybaveném apartmánu v Saint Paul de Fenouillet s kuchyní, koupelnou, klimatizací a balkonem s krásným výhledem na vinice a kaňon (2 pokoje po 2 lidech) - podrobné informace a fotogalerie viz zde

 • Odvoz z letiště Marseille/na letiště v Barceloně včetně dvou výletů tyto dny (dle času letů - budeme se snažit o lety s ranním příletem a večerním odletem)

 • Dalších pět poznávacích výletů s doprovodným programem viz výše

Co není v ceně:

 • Letenky (pomohu najít)

 • Jídlo

 • Vstup do hradu, případně jiné vstupy

24.9.-2.10.2023 (8 nocí)
Minimálně 2 osoby, maximálně 3 (ženy)
Cena: 1470 Eur/osoba

 

Fotogalerie s popisky

Pro více informací
a v případě zájmu mě kontaktujte:
775214057  info@darekprotebe.com

okraj_stránek_vektor.png
bottom of page