top of page
okraj_stránek_vektor.png

Poznávací dovolená
Jižní Francie s Markétou
Cesta za energiemi


 

1.5.-10.5.2024
(9 nocí)
Maximálně 3 ženy 
Cena: 1550 Eur/osoba

 

Jak ovlivnit...vektor.png

Ráda bych Vám představila svůj nový koncept poznávací dovolené v jižní Francii, kde žiji a kde již 6 let každé léto provádím české klienty pod názvem Užij si Dovolenou.

Mám to štěstí žít na místě, které je neskutečně krásné a zajímavé, ale také vibrující vysokými energiemi, které dokáží člověka harmonizovat po všech stránkách, pomáhají nalézt naše pravé já a uvědomit si naše kapacity. Proto jsem se rozhodla uskutečnit poznávací dovolené, kde poznáte nejen autentická a nádherná místa ve Francii, ale především sami sebe. 

Co zažijete?
V malé skupince (max. 3 klientky) se vydáme na místa pulzující energií, která jinde nenajdete. Mystická místa, známá i absolutně neznámá, která aktivují kódy, které ve Vás dřímají, ale nevěděli jste o nich. Jsme jako zámek, který je potřeba odemknout správnou kombinací kódů. Je to začátek cesty k sebepoznání, naprostému klidu a rovnováze, plnému vědomí a světlu, které dřímá v každém z nás. Celkem zažijte sedm dní na úžasných místech a jeden den budete mít na vstřebání energií a toho, co jste prožily.
V okolí ubytování, v pěší vzdálenosti, Vás ale čekají další zajímavé procházky. De časů letů z /do Barcelony (220 km od nás) se podíváme společně i na autentická místa po cestě ve Španělsku.

 

Proč?
Protože všichni máme jisté schopnosti, dary a určité životní poslání. A tato poznávací dovolená vám nakonec dovolí nahlédnout do sebe, abyste to všechno zjistili. Nejen, že si odnesete s sebou vysoké energie, které Vám pomohou v každodenním životě a úžasně vám uleví, ale zjistíte, čeho všeho jste schopni a pomalinku se Vám začnou otevírat dveře, o kterých jste ani netušili...

Pro koho?
Pro ženy, které chtějí poznat jižní Francii jinak a nechat se vtáhnout do magie tohoto místa. Budeme také dost chodit a občas si vyšlápneme i kopec, takže je to také pro ty, komu nevadí být aktivní a hýbat se - některá místa v přírodě si člověk musí zasloužit a bez námahy to občas nejde. Ale vše určitě uzpůsobím vašim fyzickým možnostem. Cesta za energiemi je pro ty, kteří se o tuto oblast zajímají, ale i pro ty, kteří nemají s ničím z toho zkušenosti, ani s meditací.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program

1. den: Přílet do Barcelony (220 km), vyzvednutí na letišti, výlet do kláštera Montserrat/k vyhaslým sopkám Garrotxa dle času příletu, odvoz do ubytování ve Francii (Saint Paul de Fenouillet)

2. den: Odpolední výlet, kde navštívíme kaňon Galamus, jeskynní pustevnu ve skále a projdeme se menším kaňonem k ruině hradu Fenouillet podél uklidňující řeky ideální k meditaci

3. den: Čeká Vás magický les se skalním labyrintem, nabereme si léčivou pitnou vodu ve skále a navštívíme baziliku s pramenem vody, kterým kdysi vyléčili i nevyléčitelné nemoci

4. den: Podíváme se na pobřeží a nabereme síly v zátokách francouzského moře, koupíme si na trhu v krásném městečku Collioure zeleninu a ovoce od místních farmářů a otestujeme, jak je živá strava důležitá

5. den: Vždy neděle je během pobytu volná s možností vydat se pěšky do vinic a kaňonu (kde se lze i koupat) a na další krásná místa u naší vesnice

6. den: Vydáme se na magickou horu Bugarach, kde Májové předpověděli, že to bude jediné místo, kde nenastane konec světa v roce 2012. Jeden ze stěžejních momentů vaší Cesty za energiemi, kterým učiníte velkou změnu ve vašem nitru. Možnost koupání u vodopádů u Bugarach.

7. den: Načerpáme energii v kamenném menhiru ztraceném uprostřed lesa, koupíme si čerstvý poctivý chléb ze starých druhů obilí v typické francouzské vesničce Cucugnan, podíváme se na hrad Peyrepertuse a do blízkého kaňonu s možností koupání.

8. den: Vykoupeme se v horkých přírodních léčivých pramenech v Rennes les Bains, podíváme se do záhadného městečka Rennes le Chateau, které je spojeno se svatým grálem a zameditujeme si u krásného vodopádu.

9. den: Podíváme se do Pyrenejí, kde odevzdáte svých 12 těžkostí 12-ti jezerům ve výšce 2200 m.n.m. na vysokohorské túře a vykoupeme se v termálních lázních/vystoupáme ke klášteru Saint Martin de Canigou a nahlédneme do úžasných jeskyň u středověkého městečka Villefranche de Conflent.

 

10. den: Odvoz na letiště v Barceloně, výlet do kláštera Montserrat/k vyhaslým sopkám Garrotxa  dle času odletu.

Co Vás čeká během výletů:

 • Budeme pracovat s biopolem (základní kurz zdarma zde)

 • Naučím Vás jak komunikovat s přírodními bytostmi a energiemi

 • Povíme si o mnoha možnostech, jak zvyšovat své vibrace a jak je zjistit

 • Budeme meditovat na energeticky silných a ozdravných místech a pracovat na sobě

 • Zažijete pobyt na tak silných energetických místech, že ucítíte okamžitou úlevu

 • Naučím Vás jak se synchronizovat s touto energií a jak ji trvale začít cítit

 • Napojíme se na staré stromy, které nám pomohou uzdravit část sebe

 • Získáte odpovědi na důležité otázky ohledně sami sebe

 • Naučíte se pracovat s intuicí a rozvinete své telepatické schopnosti

 • Aktivujete citlivost vašich rukou a jiných částí těla na různé energie

 • Projdeme se po stopách Máří Magdalény, které Vás očistí a připraví na novou cestu

 • Povíme si o důležitosti vhodného jídla a živé vody pro život v nové dimenzi, která svět čeká, a sami na sobě si otestujete jaké to je stravovat se jinak, zdravě a vědomě

 • Díky novým energiím a informacím se vydáte se po nové cestě transformace, kterou si budete sami řídit

Co je v ceně:

 • Ubytování na 9 nocí ve vybaveném apartmánu v Saint Paul de Fenouillet s kuchyní, koupelnou, klimatizací a balkonem s krásným výhledem na vinice a kaňon (2 pokoje) - podrobné informace a fotogalerie viz zde

 • Odvoz z /na letiště včetně dvou výletů tyto dny (dle času letů - budeme se snažit o lety s ranním příletem a večerním odletem)

 • Sedm poznávacích výletů s doprovodným programem viz výše

Co není v ceně:

 • Letenky (pomohu najít)

 • Jídlo

 • Vstup do hradu, kláštera, případně jiné vstupy (není nutné)

Fotogalerie s popisky

Pro více informací
a v případě zájmu mě kontaktujte:
775214057 (i Whatsapp) info@darekprotebe.com

okraj_stránek_vektor.png
bottom of page